سوال ۱: مجتمع آموزشی کاژه چه دوره‌هائی را ارائه می‌دهد؟
جواب: مجتمع‌ آموزشی کاژه  بیش از ۳۰ دوره آموزشی در زمینه‌های گوناگون ارائه می‌نماید که جهت مشاهده اطلاعات مربوط به دوره می توانید به منوی دپارتمان در سایت مراجعه نمایید.

سوال ۲: آیا مجتمع‌ آموزشی کاژه یک مرکز آموزشی دولتی است یا خصوصی؟
جواب: مجتمع آموزشی کاژه یک مرکز خصوصی آموزش زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور با شماره مجوز ۵-۵/آ-۱۹۸۴ می باشد که هم اکنون بیش از ۶ سال است که افتخار ارایه خدمات آموزشی به هموطنان گرامی را دارد.

سوال ۳: آیا مجتمع‌ آموزشی کاژه نمایندگی یا شعبه هم دارد؟
جواب: در حال حاضر مجتمع آموزشی کاژه شعبه دیگری ندارد.

سوال ۴: آیا امکان ثبت‌نام و آموزش به‌صورت غیر حضوری وجود دارد؟
بلی امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین برای همه دوره‌ها وجود دارد و در آینده نزدیک هنرجویان گرامی می توانند از آموزش های از راه دور و مجازی مجتمع آموزشی کاژه استفاده نمایند.

سوال ۵: آیا به دانشپذیران تخفیف داده می‌شود؟
بله جهت مشاهده تخفیفات متنوع مجتمع به منوی امتیازات کاژه رجوع شود.       

سوال ۶: آیا می شود بدون تعیین سطح هم ثبت نام کرد؟
بله. هدف ما از تعیین سطح این است که هنرجو در کلاسی قرار گیرد که متناسب با میزان اطلاعات وی باشد و منجر به یادگیری او شود.

سوال ۷: در مورد دوره ای که مد نظر دارم می توانم مشاوره تخصصی بگیرم؟
بله. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر آموزشگاه و یا بصورت تلفنی از مشاوره تخصصی رایگان بهره مند شوید و حتی در صورت نیاز با گرفتن وقت قبلی با اساتید مربوطه در ارتباط با دوره سوالات خود را مطرح نمایید
 
سوال ۸: آیا دوره های آموزشی آموزشگاه کاژه بصورت تضمینی برگزار می شود؟
بله. اصولا تضمین یک دوره آموزشی بصورت دوجانبه می باشد. یعنی هم از طرف دانشجو و هم از طرف موسسه. آموزشگاه کاژه به نوبه خود با توجه به سابقه طولانی مدت در تدوین دوره، انتخاب استاد و کنترل کیفیت آموزشی، دوره مورد نظر را صد در صد تضمین می نماید.

سوال ۹: کنترل کیفیت کلاس به چه شکلی انجام می شود؟
مسلما موارد بسیاری قبل از تدوین یک دوره توسط موسسه بررسی می شود. ولی آنچه دانشجو بصورت مشهود با آن برخورد می کند، بررسی روند آموزشی در ابتدا و انتهای هر جلسه توسط موسسه است که اینکار با انجام نظرسنجی های تنظیم شده در طول دوره و انتهای دوره امکان پذیر می باشد بعنوان مثال، نظر دانشجو و استاد ثبت شده و موارد احتمالی برطرف می گردد.

سوال  ۱۰: چه تضمینی برای دوره آموزشی در نظر دارید؟
اگر دانشجو طی جلسه اول بنا به دلایل مشخص معقول، از کیفیت آموزشی ناراضی باشد. و موسسه اقدام به حل مشکل ننماید. کل جلسه اول برای دانشجو رایگان محسوب شده و کل شهریه، بصورت کامل مسترد می گردد.

سوال ۱۱: آیا آموزشگاه کاژه محیط مناسبی برای دانشجویان و خصوصا خانم ها می باشد؟
قطعا آموزشگاه کاژه یکی از سالمترین محیط های آموزشی می باشد. اساتید و پرسنل از انواع فیلترهای اخلاقی مورد سنجش قرار میگیرند. و روند سلامت اخلاقی و انضباطی آموزشگاه بطور دائم توسط مدیریت موسسه کنترل می شود.
 
سوال ۱۲: آیا آموزشگاه کاژه خدمات بعد از آموزش نیز دارد؟
بله. آموزشگاه کاژه تا یکسال پس از آموزش شما را مورد حمایت قرار داده و سوالات و مشکلات احتمالی شما را با کمال میل پاسخگو خواهد بود.

سوال ۱۳: در زمان استراحت کلاسی چه کنیم؟
مجتمع آموزشی کاژه با در نظر گرفتن یک بوفه مواد خوراکی و نوشیدنی های گرم و سرد امکان خرید در محل آموزشگاه را جهت رفاه حال هنرجویان فراهم نموده است

سوال ۱۴: اساتید آموزشگاه کاژه چگونه انتخاب می شوند؟
تمام اساتید به لحاظ علمی، اخلاقی، مدیریت کلاس، مدیریت محتوای آموزشی، فن بیان، خوش اخلاقی، سخت کوشی، تعهد به کار و … مورد ارزیابی حرفه ای قرار گرفته و سپس به همکاری دعوت می شوند.

سوال ۱۵: در کلاس های خصوصی زمان جلسات بعدی چگونه تعیین می شود؟
در این نوع دوره ها معمولا بهترین انتخاب برای دانشجویان این است که در انتهای هر جلسه، جلسه بعدی خود را با هماهنگی موسسه تعیین نمایند.

سوال ۱۶: آیا هر دانشجو در کلاس یک دستگاه کامپیوتر در اختیار دارد؟
قطعا بله. با اینکه طبق استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای هر دو نفر یک کامپیوتر در نظر می گیرد، ولی آموزشگاه کاژه جهت حفظ و ارتقای کیفیت آموزشی خود برای هر دانشجو یک دستگاه کامپیوتر کامل اختصاص می دهد.

سوال ۱۷: آیا در انتهای دوره آموزشی مدرک معتبر به دانشجو داده می شود؟
بله. کلیه دانشجویانی که طبق مقررات آموزشی آموزشگاه کاژه، دوره را به انتها رسانده و در آزمون کتبی و عملی موسسه نمره قبولی کسب نمایند، مدرک معتبر خواهند گرفت.

سوال  ۱۸: آیا امکان کاریابی و اشتغال از طریق آموزشگاه پایا محیا می باشد؟
بله. مجتمع آموزشی کاژه بدلیل آموزشهای حرفه ای دانشجویان خود، کاندید بسیاری از شرکت ها و موسسات برای استخدام فارق التحصیلان مورد تایید می باشد. بنابراین اطلاعات دانشجویان ممتاز مجتمع آموزشی کاژه بنا بدرخواست خودشان، بصورت رایگان در وبسایت کاریابی آموزشگاه قرار گرفته و به موسسات و شرکتهای جویای کارمند متخصص معرفی می گردند.

سوال ۱۹: نحوه پرداخت شهریه دوره ها به چه صورت می باشد؟
متقاضیان دوره ها ضمن استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین می توانند به صورت حضوری نیز اقدام به پرداخت وجه شهریه و ثبت نام دوره مورد نظر نمایند، لازم به ذکر است چنانچه متقاضیان اقدام به تسویه حساب پیش ازموعد شروع کلاس نمایند می توانند از تخفیفات منظور شده برای دوره ها استفاده کنند.

سوال ۲۰: آیا برای کسانی که تسلط کافی بر مباحث دوره خاصی را دارند امکان دریافت مدرک بدون شرکت در کلاس وجود دارد؟
بله -افرادی که امکان حضور در کلاس را ندارند می توانند با پرداخت نیمی از شهریه کلاس در آزمون دوره مربوطه شرکت کرده و پس از قبولی در آزمون مدرک دریافت نمایند.

تمام موارد برای آموزشگاه کاژه محفوظ میباشد. 66467927-66402361

Search