دوره جامع جوملا و وردپرس

  • کد دوره K915
  • طول دوره ۲ تا ۳ ماه
  • کد استاندارد ندارد
  • سر فصل مراجعه به آموزشگاه
  • پیش نیاز ندارد

1x1.trans دوره جامع جوملا و وردپرسدوره  جامع آموزش مدیریت محتوا (جوملا + ورد پرس)

این دوره با معرفی و نصب جوملا آغاز شده  و در ادامه به پیاده سازی مطالب یک وب سایت می پردازیم توسط مطالب آموزش داده شده در این دوره هر نوع وبسایتی با موضوعات مختلف از جمله وبسایت فروشگاه الکترونیکی ، وبسایت دانلود و یا حتی یکسایت خبری توسط هنرجو قابل پیاده سازی خواهد بود.
بعد از آموزش مباحث اولیه و آشنایی با مقدمات شما با چگونگی ایجاد منو و گذاشتن مطالب و متون آشنا می شوید ؛ البته بعضی از سایت ها چند زبانه هستند که منو های زبان دوم به بعد را نیز یادخواهید گرفت ، در ادامه نحوه اضافه کردن گالری عکس یا اسلاید شو نیز آموزش داده می شود از همه مهمتر به صورت کاملا حرفه ای تکنیک های چگونگی قرارگیری وب سایت شما در موتورهای جستجو در صفحه اول  که با تنظیمات SEO  حاصل می شود، آشنا می شوید.
البته در طول دوره از بحث های امنیتی  وبسایت غافل نشده و هنرجو با حفره های امنیتی و مباحث امنیتی در سیستم مدیریت محتوا جوملا آشنا خواهد شد .
هر چقدر یک سایت از لحاظ تکنیکی و امنیتی و کاربردی قوی باشد باز به ظاهری زیبا و کاربرپسند نیاز دارد این نیاز در دوره دیده شده و طراحی یک قالب زیبا و هنری از روی یک فایل فتوشاپ به شما آموزش داده می شود تا آن فایل را بر روی جوملا نصب نمایید.
از دیگر بخش های مهم و کاربردی که تیم کامپیوتر و انفورماتیک مجتمع آموزشی کاژه در سرفصل این دوره جهت هرچه کاربردی کردن این دوره گنجانده نحوه جستجوی ماژول یا کامپوننت  و یا پلاگین مورد نیاز وبسایت ، ترجمه آن ماژول ها و موارد دیگر به زبان فارسی و قرار دادن آن بر روی وبسایت ، طراحی ماژول هایی که مورد نیاز بوده و در اینترنت یافت نمیشوند توسط زبان php mvc بر اساس فریمورک جوملا و قرار دادن آن در سایت جهانی جوملا جهت استفاده دیگران می باشد .
در انتها شما توانایی پیاده سازی بخش های دانلود ،  فروشگاه الکترونیکی ،  سایت های حراجی و رزرواسیون و درگاه بانک و سیستم های ارسال پیام کوتاه را نیز خواهید داشت.
لازم به ذکر است کلیه مطالب گفته شده در بالا در قالب نرم افزار مدیریت محتوای ووردپرس نیز به صورت کامل در همین دوره شرح داده خواهد شد.

تمام موارد برای آموزشگاه کاژه محفوظ میباشد. 66467927-66402361

Search