• کد استاندارد فنی و حرفه ای : ندارد
  • طول دوره : ۲/۵ تا ۳/۵ ماه
  • کد آموزشگاهی دوره : K918
  • سرفصل : مراجعه به آموزشگاه
  • پیشنیاز : ندارد

 

 

شرح دوره :

این دوره جهت آشنایی هنرجویان عزیز با نرم افزار Revit Architecture  می باشد که نرم افزاری است فوق العاده قدرتمند برای مدل سازی سه بعدی احجام پیشرفته معماری (conceptual) برای فاز ۲ کردن پروژه های بزرگ از پیچیده ترین تا ساده ترین جزییات. طراحی احجام پیشرفته پروژه های بزرگ معماری مانند کارهای فرنک گری ، زاها هدید ، پیتر آیزنمن و … در بخش massing and site ، برخی از سرفصل های دوره عبارتند ازقابلیت ترسیم ساده المان های ساختمان نظیر دیوار، سقف، درب، رمپ ، راه پله ، دال بتنی ، اسلب ،  پنجره و مدل سازی سازه های معماری مانند brace (بادبند) cruss  beam و .. امکان ویژه برای دیدن نماهای مختلف (بدون نیاز به کشیدن نمای ساختمان)، امکان ترسیم مقاطع عرضی و طولی خودکار فقط با تعیین خط برش روی پلان ، امکان تبادل با نرم افزار اتوکد و ۳dmax در خروجی و ورودی  ، امکان تشکیل مدل سه بعدی بطور خودکار با قابلیتهای رندرگیری فوق العاده که دیگر نیازی بهd maxs۳ نمی باشد ، ترسیم سریع و آسان پلان طبقات و ایجاد اتوماتیک مقطع و نمای دلخواه و همچنین اعمال یک تغییر در یک بخش و مشاهده تاثیر آن در همه پلان ها و نقشه ها ، اندازه گیری سریع و اتوماتیک و آرشیو کامل لوازم و المان های معماری ، ساخت و ایجاد المان ها و مبلمان های خاص و دلخواه (family ها)،  طراحی کامل محوطه و شیب بندی زمین پروژه و سه بعدی سازی سریع با نور پردازی کامل (طراحی سایت پلان) ، ایجاد مقطع و نمای اتوماتیک و پلان سه بعدی از نقشه های AUTO CAD ، لایه بندی پیشرفته و تهیه شیت کامل نقشه و جهت خروجی گرفتن به برنامه اتوکد ، دسترسی آسان به دستورات و تنظیمات و جعبه ، ایجاد خروجی VRMLجهت حرکت حقیقی داخل ساختمان تحت وب ، ایجاد خروجی فیلم AVI (تهیه انیمیشن سیرکلاسیون) از حرکت دوربین داخل اتاق ها و اطراف نما و محوطه ، تهیه لیستوفر کامل مصالح، المان ها و مبلمان می باشد.

                                                                                

مناسب برای : این برنامه برای معماران، طراحان نما، طراحان دکوراسیون، شرکت های ساختمانی مناسب می باشد، همچنین این برنامه توانایی ترسیم نقشه های ساختمانی را همانند برنامه AutoCad دارا می باشد، درضمن ازاین برنامه برای طراحی احجام پیشرفته معماری می توان استفاده کرد.

آینده شغلی : برنامه Revit طراحی نما و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی را به آسانی و در سریعترین زمان ممکن ساخته است از این رو جایگاه خاصی در زمینه برنامه های معماری و پروژه های ساختمانی دارد.

امروزه بیشتر شرکت های ساختمانی نیاز به طراحان حرفه ای نما و طراحان حرفه ای دکراسیون دارند که برنامه Revit Archtecture در این زمینه بسیار قدرتمند و در عین حال طراحی با آن بسیار آسان می باشد.

میزان در آمد ماهیانه : افرادی که در این برنامه حرفه ای شده اند وتوانسته اند یک پروژه ساختمانی را با این برنامه به طور کامل طراحی و اجرا بکنند می توانند حداقل درآمدی بالغ بر ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان در ماه داشته باشند.

ویژگی های حاصله پس از طی دوره :پس از طی این دوره به راحتی می توان فضای داخلی ساختمان را طراحی نموده به آن ها Material بدهیم و یک Render با کیفیت عالی از این برنامه بگیریم. این برنامه طراحی دکوراسیون را بسیار آسان نموده است. همچنین براحتی می توان نمای دلخواه را طراحی نمود و به آن ها Material بدهیم. این برنامه در طراحی نما وطراحی دکوراسیون بسیار قدرتمند می باشد.

تمام موارد برای آموزشگاه کاژه محفوظ میباشد. 66467927-66402361

Search