• کد استاندارد فنی و حرفه ای : ندارد
  • طول دوره : 1/5 ماه
  • کد آموزشگاهی دوره : k920
  • سرفصل : مراجعه به آموزشگاه
  • پیشنیاز : ندارد

 

شرح دوره :

این دوره جهت آشنایی هنرجویان عزیز  با اصول و مقدمات و کلیات ترسیم به کمک نرم افزار اتوکد جهت ترسیمات دو بعدی  و سه بعدی می باشد که مهمترین عناوین ارایه شده در کلاس  به شرح زیر می باشند : اجرای دستورات در محیط نرم افزار ، مختصات دهی، دستورات ترسیم و ویرایش ساده، هاشور ، مدیریت لایه ها  ،مدیریت متون و نگارش متون پارسی ، انتقال متون به اکسل و بالعکس ، مدیریت استخراج اطلاعات ، مدیریت خطوط اندازه گیری و . . . آشنایی با تکنیک های پیشرفته و سیستم های مدیریت ترسیم و ارایه در اتوکد جهت انجام و مدیریت پروژه های بزرگ و ترسیم های خاص و سنگین ، آشنایی با نکات ریز و دستورات خاص و نقش آن‌ها را در مدیریت ترسیمات ،نکات پیشرفته مربوط به بلوک ها، ساخت بلوک های داینامیک و اتربیوت ، مراحل اجرای پروژه های نقشه کشی ، کار با دستوارت XREF , LAYOUT , VIEWPORT ، دستورات پارامتریک چند خطی ها، شیت بندی و تنظیمات فضای کاغذ، استفاده از فایل های تصویری و سایر ارجاع ها در اتوکد ،آشنایی با دستگاه های مختصاتی سه بعدی، دیدهای سه بعدی، دستورات سه بعدی  ، چاپ نقشه و ساخت پی دی اف ، خلاصه نویسی دستورات و شخصی کردن اتوکد ، آشنایی با زبان برنامه نویسی اتولیسپ و ادغام فرمان ها  انواع مدل های قاب سیمی، تورینه ها و احجام صلب جهت ارایه هر نوع شیی یا ترسیمی بصورت سه بعدی مدل سازی  به  کمک ابزارهای ویرایش و کنترل اشیاء سه بعدی و … اشاره نمود.

                 

مناسب برای : افراد طراح ، خلاق ، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران و سایر علاقمندان به طراحی معماری و سازه.

آینده شغلی : کاربردهای بیشمار این نرم افزار، زمینه ساز اشتغال بخش عمده ای از هنرجویان آموزشگاه  بوده و به این ترتیب می توان این نرم افزار قدرتمند را بعنوان یک بنگاه اشتغال زایی حرفه ای معرفی کرد.
همچنین ویژگی های بارز این محصول در طراحی و ترسیم نقشه هایی دقیق و حرفه ای، نگاه بسیاری از مهندسین عمران، معماری، راه سازی، ساخت تولید، برق، الکترونیک و… را به سوی خود جلب کرده است. بنابراین، فراگیری نحوه استفاده از این نرم افزار قدرتمند به شما کمک می کند تا هر چه سریع تر مسیر صحیحی را برای کسب در آمد انتخاب کرده و به سوی آن حرکت کنید.

کار به عنوان نقشه کش در دفاتر فنی و مهندسی از  دیگر فرصت های شغلی این رشته می باشد.

میزان  درآمد : ۸۰۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان در ماه.

ویژگی های حاصله پس از طی دوره : قابلیت ترسیم نقشه های فاز ۱ ( معماری ) و فاز ۲ (سازه) و نقشه های تاسیساتی.

تمام موارد برای آموزشگاه کاژه محفوظ میباشد. 66467927-66402361

Search